Home

tlak Pozdrav půjčka asics ondra němec Císařský Vyburcovat zámoří

Představujeme - Ondřej Němec :: AK Drnovice

Vnorovská desítka - V běžecké tombole, do které budou zařazeni všichni  účastníci hlavního závodu budou dva poukazy na sportovní obuv. Jeden věnuje Ondra  Němec a druhý pořadatelé. | Facebook
Vnorovská desítka - V běžecké tombole, do které budou zařazeni všichni účastníci hlavního závodu budou dva poukazy na sportovní obuv. Jeden věnuje Ondra Němec a druhý pořadatelé. | Facebook

TJ Liga stovkařů Olomouc | Olomouc

Rohálovská 10 letos virtuálně. Vyhráli Tomáš Navrátil a Petra Kamínková -  Kroměřížský deník
Rohálovská 10 letos virtuálně. Vyhráli Tomáš Navrátil a Petra Kamínková - Kroměřížský deník

Pocovidový návrat klasiky: Rohálovská desítka opět vítala davy i českou  elitu - Český běh
Pocovidový návrat klasiky: Rohálovská desítka opět vítala davy i českou elitu - Český běh

Běhej 01/2008 by Behej.com - Issuu

Běhej č.07/2010 by Behej.com - Issuu

Rohálovská desítka přepsala pořadí v letošních tabulkách - behej.com: BĚH,  MARATON, BĚHÁNÍ
Rohálovská desítka přepsala pořadí v letošních tabulkách - behej.com: BĚH, MARATON, BĚHÁNÍ

Dvě stříbra z Hranic | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice

Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 21.09.2017 - V Běhu rodným  krajem E. Zátopka se čeští běžci postarali o překvapení
Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 21.09.2017 - V Běhu rodným krajem E. Zátopka se čeští běžci postarali o překvapení

Kamínková na Rohálovské desítce opět bezpečně zvítězila, Čípa doběhl třetí  - BezvaBĚH.cz
Kamínková na Rohálovské desítce opět bezpečně zvítězila, Čípa doběhl třetí - BezvaBĚH.cz

MARATON KLUB SEITL OSTRAVA: 01.06.10 - 01.07.10

Ostravský RunFest rozběhlo 2 231 běžců - BezvaBĚH.cz

Povedená premiéra běhu Dračí smyčka

Rohálovská desítka – MK SEITL

Jakub Bajza - živá voda našich vrchů - ISCAREX Team

Rohalovská desítka pod nadvládou AK Asics Kroměříž, E Triatlon -  triatlonový magazín
Rohalovská desítka pod nadvládou AK Asics Kroměříž, E Triatlon - triatlonový magazín

Prvenství v letošní virtuální Rohálovské desítce vybojovali Navrátil a  Kamínková - Kroměřížský deník
Prvenství v letošní virtuální Rohálovské desítce vybojovali Navrátil a Kamínková - Kroměřížský deník

Rohálovská 10 2014

ATLETICKÝ KLUB KROMĚŘÍŽ z.s. - Mítinky - Dorazilová vyhrála Hanácký  půlmaraton, Delingerová a Stehlíková druhá a třetí
ATLETICKÝ KLUB KROMĚŘÍŽ z.s. - Mítinky - Dorazilová vyhrála Hanácký půlmaraton, Delingerová a Stehlíková druhá a třetí

Vnorovská desítka - I letos přijede Ondra Němec a bude možnost si koupit  sportovní věci od firmy ASICS😀 | Facebook
Vnorovská desítka - I letos přijede Ondra Němec a bude možnost si koupit sportovní věci od firmy ASICS😀 | Facebook