Home

Skládaný Oplatka Slabost svetový pohár slalom ženy Podporovat průsečík drát

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo slalom v Courchevel/Méribel 2022 |  SPORTNET

Slalom a obrovský slalom Killington 2023 ▶️ program, výsledky

Vlhová aj Shiffrinová pôjdu na Slovensku slalom aj obrovský slalom, do  Jasnej sa vracia Svetový pohár (video) - SITA.sk
Vlhová aj Shiffrinová pôjdu na Slovensku slalom aj obrovský slalom, do Jasnej sa vracia Svetový pohár (video) - SITA.sk

Lyžování - SP Špindlerův Mlýn 2023 slalom: program, výsledky ❄️ |  BetArena.cz
Lyžování - SP Špindlerův Mlýn 2023 slalom: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy  (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom  stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského

Dubovská načala novou sezonu 13. místem ve slalomu, nejrychlejší byla  favoritka Shiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Dubovská načala novou sezonu 13. místem ve slalomu, nejrychlejší byla favoritka Shiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár: Mazeová si pro úvodní vítězství ve slalomu dojela v mlze |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Světový pohár: Mazeová si pro úvodní vítězství ve slalomu dojela v mlze | Hospodářské noviny (HN.cz)

Shiffrinová vybojovala v obřím slalomu na Kronplatzu rekordní 83. výhru v  SP | ČeskéNoviny.cz
Shiffrinová vybojovala v obřím slalomu na Kronplatzu rekordní 83. výhru v SP | ČeskéNoviny.cz

SP v alpském lyžování 2022/23 DNES ⛷️ program, bodování

Vlhová při slalomu ve Flachau vyhrála první závod v sezoně, Dubovská  vypadla | ČeskéNoviny.cz
Vlhová při slalomu ve Flachau vyhrála první závod v sezoně, Dubovská vypadla | ČeskéNoviny.cz

dohazovač znervóznět Situace lyování obří pohár žen francie Přívěsný přenos  přidat
dohazovač znervóznět Situace lyování obří pohár žen francie Přívěsný přenos přidat

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Aare 2022 | SPORTNET

FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy | Lepšia.TV

Online: Slalom žen v Killingtonu: 1. kolo , Killington (USA) - Závod  Světového poháru ve sjezdovém lyžování - sport.iDNES.cz
Online: Slalom žen v Killingtonu: 1. kolo , Killington (USA) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování - sport.iDNES.cz

Světový pohár 2020/21: Kdy a kde se pojede? Přehledně a kompletně - Závodní  lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2020/21: Kdy a kde se pojede? Přehledně a kompletně - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Světový pohár v alpském lyžování 2014/15 - ženy v Aspenu - Závodní lyžování  - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár v alpském lyžování 2014/15 - ženy v Aspenu - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Shiffrinová vyrovnala 82. pohárovým vítězstvím nejúspěšnější lyžařku  Vonnovou | ČeskéNoviny.cz
Shiffrinová vyrovnala 82. pohárovým vítězstvím nejúspěšnější lyžařku Vonnovou | ČeskéNoviny.cz